Bodrum Turgutreis Nakliyat

Kurtoğlu nakliyat; Bodrumda ve Turgutreis’de uzun yıllardır taşımacılık sektöründe var olan hizmetlerine aralıksız olarak devam ederken Turgutreis’de müşterilerimizin memnuniyetini her daim göz önünde bulunduran tertip ve düzeninden taviz vermeyen özlü bir kuruluştur.

Turgutreis Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, villa taşımacılığı, piyano taşımacılığı gibi aynı zamanda depolama hizmetide sunan firmamız, her geçen gün kendini yenilemekte ve ilkelerinden vazgeçmeden yoluna devam etmekte olan bir çizgidedir.

Turgutreis evden eve nakliyat; Hizmet kalite bizden Takdit etmek sizden.

İlkdefa geliyorsanız tavsiyelerimiz

Günbatımı Plajı, Turgutreis Pazarı, Kadıkalesi Plajı, Şevket Sabancı Kültür Merkezi, gibi yerleri tavsiye edebiliriz.

Bodrum Merkez’den sonra en büyük yerleşim alanı Turgutreis’tir. Rüzgarlı bir bölge olmasından dolayı devamlı serin havası, çok çeşitli ve kaliteli otelleriyle Bodrum’a bir rakip olarak ortaya çıkmaya başlamıştır.

Turgutreis, yarımadanın en büyük marinasına sahiptir. Marina içinde pek çok restoran, mağaza, kafe ve bar bulunmaktadır. Turgutreis Marina’yı gezmenizi mutlaka öneriyoruz.

Turgutreis’in merkezinde yer alan çarşı ve restoranların olduğu bölüm de gezebileceğiniz yerler arasında. Özellikle akşam saatlerinde oldukça hareketlenen merkezde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Rüzgarıyla ünlü Turgutreis sahillerini ve plajlarını da gezilecek yerler lisetenize ekleyin. Ege’nin masmavi suları sizi büyüleyecek.

İrili ufaklı 14 ada’nın oluşturduğu Sporak grubu Turgutreis’in hemen önünde sıralanmaktadır. Kos Adası, diğer adıyla İstanköy ve Kalymnos gibi Yunan Adaları hemen bu ada grubunun yanında yer almaktadır. Eğer vizeniz varsa bu adalara geçip keşif gezilerinde bulabilir, bu adalarda konaklama yapabilirsiniz.